Značení výrobků

 

 

Výrobce, jehož výrobku byl udělen certifikát zajistí, aby při prodeji byl tento výrobek řádně označen. Způsob označení závisí na druhu a vzhledu výrobku. Výrobce může při označování výorbků používat tyto možnosti:       

 

-   označení výrobku papírovou visačkou nebo samolepkou s logem známky, kterou výrobce obdrží od koordinátora

-     začleněním loga do etikety na obalu výrobku, případně umístěním loga přímo na výrobek dle grafického manuálu, který obdrží výrobce spolu s certifikátem

-     v případě, že nelze využít výše uvedených způsobů značení, se výrobce dohodne s koordinátorem na možném způsobu značení, který je v souladu s grafickým manuálem.

 

Držitel certifikátu má kromě těchto způsobů značení možnost používat logo známky, případně banner (poutač) s nápisem „Pravé valašské" při prezentaci svých výrobků (vlastní www stránky, reklamní materiály, stánkový prodej, prodeji výrobků ve vlastní prodejně nebo na jiném místě) vždy po předchozí dohodě s koordinátorem.

 

Označování prodejních míst

Certifikované výrobky od několika držitelů certifikátu mohou být společně prodávány na místech vybraných k tomuto účelu koordinátorem a schváleny správcem známky. Prodejní místa budou označena logem regionální známky, případně nápisem, upozorňujícím na prodej těchto regionálních výrobků. Přesné znění textu označujícího prodej výrobků, umístění výrobků při prodeji a způsob označení prodejního místa bude konzultován a předem dohodnut s koordinátorem.

 

Aktuality

Vánoční přání
23.12.2020
 

Pravé Valašské Vám přeje příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce

více zde
 
Zemřel Jaroslav Kulčák
27.01.2017
 

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, která k nám dorazila ve středu 18.1. Ve věku 96 let zemřel Pan pekař a zakladatel pekárny v Novém Hrozenkově.

více zde
 
PF 2017
21.12.2016
 

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce!

více zde
 
 

Partneři

 

Mapa

Mapa

Mapa mikroregionu

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena, © 2013 NOWONET media, s.r.o. | design HOGUERA

ankara kız yurdu kız yurdu ankara